Teknoloji
Mart 26, 2018

Mardin’de Teknoloji Firması

Haytec Teknoloji İnşaat 2016 yılının Mayıs ayında Mardin’de kurulmuş teknoloji ile ilk firması unvanına sahiptir. 

Bölgede güvenlik önlemlerinin artması sonucu doğan bu ihtiyacı karşılamaya çalışmakla beraber İnşaat, Taahhüt, İthalat, İhracat, Sanayi ve Ticaret gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Yeni kurulmuş bir şirket olmasına rağmen kurumsallaşmasını hızlı bir şekilde gerçekleştirerek misyon ve vizyonuna uygun hareket ederek hedeflerini gerçekleştirmektedir. 

haytec_teknoloji_kurumsal_logo

Misyonunda bulunduğu gibi HAYTEC TEKNOLOJİ ismiyle kurumsallaşan firmamız ilk olarak kendi cat kablolarını üretmeye başlamıştır. İç ve dış ortamlar için özel olarak hazırlanan kablolarımız kalitede ülkemizde ilk sırada olmak için elinden gelen tüm cabayı göstermektedir. Sıradaki hedeflerinden birisi de kendi kameralarını üretmektir.

Şirketimizin bölgede vermekte olduğu hizmetleri sayacak olursak;

  1. Kent Güvenlik Yönetim Sistemi
  2. Kontrollü Geçiş Sistemleri ( Road blocker, Mantar Bariyer, Kollu Bariyer, Turnikeli Sistemleri, Personel Takip Sistemleri, Parmak İzi Okuyucu, Yüz Tanıma Sistemleri)
  3. Güvenlik Sistemleri (Speed (Hareketli), Bullet Sabit ve Dome Tipi) kameraları ile müşterilerine hizmet etmektedir.
  4. İnşaat Hizmetleri (Yıkım ve Hafriyat, Restorasyon, İnşaat Projeleri ve Proje Çizimi)

yazıda anlatıldığı gibi firmamız bölgedeki kalkınma oranını arttırıp teknoloji ve inşaat alanının neredeyse tümünde hizmet çalışmaları vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir